اصلاح مزاج با قرص دوای بلغم نیاک
تیم تولید محتوای داروخانه دات آی آر   1400/08/30 

 

در این مطلب سعی داریم نکاتی که باعث سردی معده، ایجادبلغم می شود و چگونگی درمان آن بپردازیم و به شما یک برنامه غذایی سالم و یک قرص ضد بلغم بهنام قرص دوای بلغم نیاک و نحوه مصرف آن را، برای روند سریع بهبودی و درمان شما معرفی کنیم.

همه ما روزانه و طبق عادت، مواد غذایی را در پخت غذاها و وعده های خود استفاده می کنیم، بدون آنکه بدانیم آنها بهبدنماسازگاری دارند یا نه؟!

 همه افراد، با توجه به مواد غذایی که روزانه عمدتا همه مردم می خرند و مصرف می کنند، این روند را پیش رو گرفته  و روزانه این مواد غذایی هارا مصرف می کنند، اما از مضر یا مفید بودن آن بر بدن خود غافل هستند، تا اینکه در بدن آنها مشکلی به وجود بیاید و به فکر چاره بیفتند.

معده ما برای هضم غذا ها به حرارت کافی نیاز دارد، اگر ما به خورد و خوراک خود دقت نکنیم و یک معده ضعیف داشته باشیم، آن را با خوردن غذاهای سرد و مضر ضعیف تر کرده و تبدیل به یک معده سرد و مشکل دار می کنیم.

عادات غذایی غلط و سبک زندگی اشتباه باعث این امر شده و ما را با مشکلات زیادی درگیر میکند از جمله ایجاد مشکل بلغم اضافی در بدن.

قرصدوای بلغم نیاکیکی از بهترین قرص های ضد بلغم است که برای مشکل شما بسیار مفید واقع خواهد شد و آتش بلغم شما را در بدن کاهش و به مرور زمان از بین خواهد برد، اما در کنار آن باید سبک زندگی خود را تغییر دهید و تا الان هرچه عادات غلط غذایی داشتید را کنار بگذارید.

 تند خوردن غذا و نوشیدن آب حین غذا خوردن، استفاده از فلفل، نوشابه،مصرف آب یخ، درهم خوری و خوردن سالاد به همراه غذا، و غیره که همه این ها باعث سردی معده و سستی معده می شود. پس مشکل اصلی ما در این بیماری داشتن سبک زندگی اشتباه می باشد.

استفاده از غذاهای سرخ کردنی و فست فود در اغلب خانه ها دیده می شود، که یکی از اصلی ترین علت های سردی معده میباشد.

خوردن غذاهای سرخ کردنی، غذاهای سرد و اسیدی مثل: ماست، شیر، بستنی، گوجه، آب سرد، پاستا، لازانیا، ماکارونی و غیره، اصلا به این افراد توصیه نمی شود و استفاده از آن ها باعث سردی مزاج میشود و بلغم را در بدن افزایش می دهد.

اصلاح مزاج و سم زدایی بدن

 

از نشانه های سردی معده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بزرگی شکم
  •  سوزش گلو
  •  تلخی دهان و زبان هنگام صبح ناشتا
  •  نفخ معده
  • یبوست مفرط
  •  ترش کردن

 و ...

 

اصلاح مزاج به کمک قرص دوای بلغم نیاک

همانطور که گفتیم برای مدیریتغلبه بلغم در بدن، باید سبک زندگی جدید روی بیاورید و عادات سبک زندگی غلط را کنار بگذارید.

 پرخوری نکنید، پیاده روی کنید، ورزش کنید، البته لازم به ذکر است افراط در هر چیزی، حتی انجام ورزش طولانی هم برای شما افراد بلغمی مضر خواهد بود.

خوردن دمنوش بابونه و آویشن، همچنین میوه هایی مانند، موز و سیب، مصرف روزانه سیرابی به همراه زنجبیل، برای تقویت معده، به این افراد توصیه می شود.

اگر میخواهید درمان شما، کامل و سریع پیش برود باید به همراه رعایت برنامه غذایی، از قرص دوای بلغم نیاک نیز استفاده کنید.

قرص دوای بلغم نیاک

 

قرصدوای بلغم نیاک، از آویشن، سیاه دانه، زنیان و... ساخته و تولید می شود.

قرص دوای بلغم نیاک یک قرص ضد بلغم،ضد نفخ،ضد سرفه،برطرف کننده ورم معده، بادشکن و ...می باشد و یکی از قویترین داروهای ضد بلغم به حساب میآید.

قرص دوای بلغم نیاک برای افراد بلغمی و صفراوی مورد استفاده قرار می گیرد. کاراین قرص بهبود عملکرد رفلاکس معده، کاهش اسید معده و ورم معده می باشد که اصلی ترین مشکل افراددچار غلبه بلغم و صفرا نیز می باشد. قرص دوای بلغم نیاک با بهبود روند هضم غذا باعث برطرف شدن یبوست شما نیز می شود.

همچنین این قرص با برطرف کردن ورم معده و روده باعث لاغری و از بین رفتن بزرگی شکم میشود.

قرص دوای بلغم نیاکتماما گیاهی بوده و حاوی ۱۰۰ عدد قرص دوای بلغماست. استفاده از آن به همراه یک استکان آب و نیم ساعت قبل از ناهار و شام توصیه می شود.

با سفارش قرص دوای بلغم نیاکاز داروخانه دات آی آر و تحویل گرفتن آن در کمترین زمان ممکن، شروع به درمان غلبه بلغم و اصلاح مزاج خود کنید.


نظرات کاربران
ارسال نظر