درباره ما


سایت داروخانه که کار خود را از سال 1395 شروع کرده است تلاش دارد  کلیه محصولات بهداشتی , آرایشی , مکمل , ارتوپدی و تجهیزات پزشکی داروخانه را  به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. خط مشی سایت ، فروش محصولات غیر دارویی بوده و ارائه دارو حتما با حضور بیمار و ارائه نسخه پزشک و در حضور مسئول فنی و دکتر داروساز داروخانه میسر می باشد.

سایت داروخانه با تلفیق علم پزشکی با فناوری نوین اطلاعات می کوشد عرصه جدیدی در اطلاع رسانی و شفاف سازی بگشاید زیرا ما نیز طعم تلخ عدم شفافسازی نسبت به محصولات و عدم امکان مقایسه و همچنین پیچیدگی های مراحل خرید سنتی آن را چشیده ایم و به خوبی میدانیم بهترین گزینه های ممکن برای خرید محصولات حساس غیر دارویی حداقل اینست که مشتریان محترم قبل از حضور فیزیکی در محیط داروخانه بتوانند در فرصت مناسب و فارغ از مشغله اجناس مورد نیاز خود را بررسی , مقایسه و انتخاب نمایند و متعاقبا وقت و هزینه کمتری را صرف خرید احتیاجات مورد نیاز خود از داروخانه نمایند . 


ما را از نقد و بررسی کارشناسانه  بی نصیب نگذارید تا بتوانیم با ارتقاء سطح خدماتمان خود را به رضایت کامل شما نزدیکتر کنیم.

 

صاحب امتیاز و مسئول فنی داروخانه خانم دکتر سعیده طاهری

 

مجوز فروش :

سایبر و مدیر فنی سایت آقای مهندس ناصر طاهری

 

مدیریت فناوری اطلاعات و مدیر مسئول سایت:  آقای مهندس علی خطائیان

 

کلیه حقوق و محتوای سایت متعلق به فروشگاه اینترنتی داروخانه : بانک تخصصی محصولات داروخانه میباشد.